shiten gumat e veres

Shitet nga: artan 20 Mar 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gumat e veres 15she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim