u shiten flm merrje Fellne 20 coll Për Mercedes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto fellne LALI 12 Qer 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
u shiten Fellne 20 coll Për Mercedes ML
Viber +37744 52 52 66
Facebok Auto Fellne Lali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim