u shiten Fellne 19 coll për Audi A4-A5-A6-A7-A8

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne Lali 17 Maj 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
U shiten Fellne 19 coll për Audi A4-A5-A6-A7-A8 me Goma

viber +37744 52 52 66
facebok Auto Fellne LALI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim