u shiten Fellne 20 coll për BMW Performac X6-X5

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne PALI 08 Mar 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
u shiten Fellne 20 coll për BMW Performac X6-X5 me goma

Viber +37744 52 52 66
Facebok Auto Fellne LALI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim