u shiten Originale 2016 18 inch për Audi A4-A5-A6

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne LALI 05 Maj 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
U shiten Originale 2016 18 inch për Audi A4-A5-A6
me goma Te Reja 2016

viber +37744 52 52 66
facebok Auto Fellne LALI
instagram FellneLali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim