u shiten flm merrjep Fellne Originale për Passat

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Fellne Lali 25 Shk 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
u shiten flm merrjep Fellne Originale për Passat 2014 Golf 7-6-5

me goma thujse te reja 235.45.17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim