Kastofon Cd mp3

Shitet nga: Xxxxxx 19 Mar 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes 3 kastofona per vetura 80€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim