Autopjesë ferkia

Shitet nga: Ferki 21 Pri 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Auto pjesë ferkia gjendet në smrekonic kemi vetura te ndryshme si golf 2.3.4 Passat 2.3.4 pezho 306 Opel vekter B Opel astër fiat punto Po ashtu edhe motora të ndryshem blejm edhe vetura pa dogan per me shum info: 049 157702 049 820607 në viber +38649694279
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim