Autopjes ferkia

Shitet nga: Ferki 09 Shk 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Auto pjes ferkia gjendet ne smrekonic kemi vetura te ndryshme si mercedes fave opell motorra te ndryshëm por edhe blejm vetura per pjes per me shum info na kontaktoni ne numrin 049157702 044820607.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim