Cd plajer per vw

Shitet nga: Adnan 29 Mar 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Cd plajer vw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim