Dvd Dhe 2 TV Per Vetura AKAI

Shitet nga: Elham 16 Jan 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet Dvd Me 2 TV Per Vetura Ne Gjendje Te Rregullt
Te Sapo Ardhura Nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim