Dvd Per Vetur

Shitet nga: Elham 17 Jan 11:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet Dvd Dhe 2 TV Ne Gjendje Shum Te Mire
Te Ardhura Nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim