JVC Kasitofon

Shitet nga: 254211 02 Dhj 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR   150 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes JVC kastitofon ne gjendje shumm te rregullt siq shihet ne foto me USB dhe me tel lidhet ,Edhe ardh nga Austria Urgjent Shitet per 4, 5 dit afat ka ! Kontakt VIBER ose Whatsapp +43 66 43 64 50 46 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim