KASTOFONI JVC DVD VIDEO

Shitet nga: Qendrim 21 Mar 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet kastofoni shum i mir dhe teper i perdorshum per me shum informat na kontaktoni ! Çmimi i Diskutushum .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim