Kastefon

Shitet nga: Kastefon 18 Pri 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet kastefoni SUPER me USB dhe SD kart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim