Kastofon per Golf 6 Golf 5 Passat Tauran

Shitet nga: Lali 01 Tet 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kastofon per Golf 6 Golf 5 Passat Tauran Thujse i ri

Viber +37744 52 52 66
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim