Kastofon pioneer

Shitet nga: isa 25 Maj 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   70 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kastofon Pioneer me cd dhe kaset nrregull o. Bon per golf 4 ,5 audi etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim