Senzor per vetura

Shitet nga: festim 25 Tet 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Senzor per vetura tejet efikase
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim