muzik per vetur

Shitet nga: armend 28 Dhj 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes dy bass Toxic 1200w edhe ni kasetofon calibra 4x75 vat ne gjendje t rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim