shitet radio per golf 5

Shitet nga: doni 04 Shk 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shitet radio per golf 5 asht ne gjendje te rregullt me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim