Aku devallt

Shitet nga: Ilazi 24 Mar 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pjesë rezerve
Aku devall
Me
Dy baterijna
Dhe burmashnin knaufi devallt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim