Auto pjes te perdora dhe treja 4x4 wd jeep

Shitet nga: dardan osmani 19 Nën 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pjesë rezerve
auto pjes te reja edhe te perodura per vetura jeep/xhip
japoneze edhe amerikane gjithashtu edhe vetura te vogla kto modele.
mitsubishi pajero did shogun pini l200 l300 l400 etj
nissan patrol terano navara x trial maruno etj
toyota land cruser 120 100 150 prado hi lux etj
isuzi motero troper pick up etj
jeep grand cheroke lardeo liberty commander patriot ejt
suzkui vitara samuraj grand sfis etj
te gjitha pjest te reja dhe te perdoura per gjith veturat 4x4 edhe per vetura te vogla pjes limarie si golf audi toyota bmw smart e shum modele tjera
pejes te reja bohen me porosi mrenda dite per gjitha modelet e veturave deri ne 2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim