Goma dhe Bandash15 per Golff 4

Shitet nga: Avdulla Azemi 14 Pri 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pjesë rezerve
Goma15 per Golf 4 made in Germany viti 2014
Bandash15 per golf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim