Korpe dhe llamell per golf 3 tdi

Shitet nga: albion 22 Jan 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pjesë rezerve
shes korpen dhe llamellen e golfit 3 te bajtun vetem 3 muaj por me ka mbet ne shtepi pa perdorur viber +37745342379
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim