Mercedes 190

Shitet nga: bajram 16 Mar 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes motorin 200 dizel motori ben per mercedes 124 dhe 190.motori eshte i tipit te ri.motori eshte i montuar ne vetur mund edhe ta provoni per me shume info o44 788 332 . O45 50 62 60 gjendemi ne pestove perballe shkolles
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim