Motor 200 dizel

Shitet nga: bajram 05 Mar 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pjesë rezerve
shes Motorin 2oo Dizel tip i ri viti i prodhimit 1989, eshte ne gjendje shume te mire eshte i montuar ne vetur dhe munde edhe te provoni . motori eshte shume te gjendje te mire dhe me hargjime shume te vogla vetem 6 litra nee 1oo km . po ashtu bejme edhe prodhimiin e motorit ne veturen tuaj. per me shume info o44 788 332 ose o45 50 62 60 .gjendemi ne pestove perballe shkolles , afer magjistrales .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim