Motorin 200 dizel per mercedes 190 dhe 124

Shitet nga: bajram 24 Shk 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pjesë rezerve
shes motorin 200dizel per mercedes 190 124,ne gjendje shume te mire ,me hargjime 6litra ne 100km. munde te vini te vini ta shihni si dhe ta provoni sepse eshte i montuar ne automjet.qmimi shume i voliteshem 400 euro .gjenddemi ne pestove perballe shkolles .per me shume info o44 788 332 ose o45 50 62 60 ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim