Pjes per opel vectra a

Shitet nga: Bajram 26 Jan 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pjesë rezerve
4dyer auben 2krillat e para kryt e vollanit hidraolik instrumenttabllen karrikat tavanin me shiber motorrin me mekanizem brisaqav trapin e mramt komplet dhe amortizerat instalimin e gjamav me rrym komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim