Pompat per derivate te nafes dhe benzinit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: unikonzum-petrol 01 Pri 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pjesë rezerve
shiten pompat per derivate te nafes dhe benzinit pompat jon ne gjendje shum te mir per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim