Shes pjes. Por volvo. Skani. Man. Merceds etj

Shitet nga: Besnik syla 21 Mar 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes pjes por volvo. Scani man mercedes etj. F16 korp llamell. Fara. Branika. Sofra. Jastak. Gjama. Etj. Etj tel 044-500.053. 049-551-400. Dhe blei kamjona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim