Shes pjese per 190

Shitet nga: Flurim 29 Gsh 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes : llajsnet e gjana ngjyre te zeze, kryt e vollanit, pumpa e hidraulikut, alternatorin, amllaserin, menjaqin 4 shpejci, rezervuarin, pumpen e koqnicave, cilindrat e kfaqilles , llamellen me korp, lladnjakun e nxemjes, shenjen e pare te mercedesit, vollanin, pumpen e ujit, termostatin lladnjakun per benzins 2000 kubik, karterin per benzins 2000 kubik, bravat e jashtme dhe te mbrendshme, cilindrat e bravave branikun e mramt,gjamin e deres shoferit , gjamin e deres se djathte te mramt, pjese te trapit te mramte. etj PRES BLERES SERIOZ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim