Bejm marimin dhe montimin e gepekave ngjits per ..

Shitet nga: xxx 09 Mar 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Rimorkio
keta gepeka sherbejn per zagar dhe sene tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim