Rimorkio per vetur

Shitet nga: Xxxx 26 Shk 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   250 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Rimorkio
Shes rimorkion ne gjendje shum te mire , eshte prodhim i fabrikes ,rishtazi e ngjyrosur, i punon instalimi komplet i rrymes, eshte shume e let dy vet munden me qu ku dush , i mban deri 750 Kg.
Mund te telefononi paradite prej 9:00-11:00 dhe masdite prej 17:00-22:00
Sms nuk i kthej

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim