ALARM PER VETURA

Shitet nga: ALARM PER VETURE 30 Maj 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
SHITEN DY ALARME PER VETURA TE FIRMES LIGHTNING ME TE GJITHA PAISJET QE I DUHEN PER MONTIM, ALARMET JANE TE RI DHE TE PAPERDORUR.

CMIMI PER COPE ESHTE 35 EURO, KUSH I MER DYTE CMIMI ESHTE 60 EURO.

NESE NUK LAJMEROHEM SHKRUJ SMS.044802500 OSE VIBER +37744802500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim