Aparat praktica

Shitet nga: besart 21 Mar 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shitet aparati praktica osht shum i rujtun shum pak i perdoru per me shum iformat ktaktoni numrin e telfonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim