Jastaka per Ulse me TV

Shitet nga: Kreshnik 08 Shk 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes jastaka per ulse te veturave per dy tparat dhe ekran TV CD DVD VIDEO LOJRA AUDIO MEMORY CARD I KAN KABLLOT ME XHEKA QE LIDHEN NE KASETOFON JAN SHUM TE REHATSHME PER QAF I BEJN TE GITHA VETURAVE DHE ATYRE LUKSOZE QMIMI OSHT SHUM I VOLITSHEM DHE SHUM PAK TE BAJTURA 2-3 MUJ JAN TE SAPO ARDHURA NGA FINLANDA NR KONTAKTUES 049105459 JU LUTEM VETEM BLERES SERIOZ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim