Karrika Golf 4

Shitet nga: .......... 07 Maj 07:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   85 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shiten karrikat per Golf 4 dhe Bores i bajn pasatit etj per informata mat hollsishme kntaktoni ne ket numer viber +377 044237988 lir jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim