stajlling

Shitet nga: Ridvan 14 Shk 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shiten esterieri per gjitha llojet e xhipav te materialit KROM te firmes K O B R A. Qmimi: me marveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim