Auto Pjese VW AUDI ( fara shtopa branika )

Shitet nga: Enis_uglarii@hotmail.com 22 Mar 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Të tjera
Fara dhe branika per :
Audi A3 facelift
Audi 4
Audi A5
Audi A6 facelift 2009-2015
Passat me lled 2012-2015
Passat 3c Robot
VW Golf 7
Vw Golf 6
Vw Golf 5
Vw touran Etj..

Auto Pjese CECI.
044636737. Viber +37744636737

044819219. Viber +37744819218
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim