Diska Dhe Amortizer per Gollf 4

Shitet nga: **** 06 Mar 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Të tjera
Shes Diska Dhe Amortizer Per Gollf 4-sh 90 % te reja te ardhur nga Gjrmania per ma shum info Kontaktoni ne nr 044464781 ose 049933997....!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim