Jastaka per Ulse me TV

Shitet nga: Krenar 21 Qer 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Të tjera
Shes jastaka per ulse te veturave me TV DVD CD USB MEMORY CARD VIDEO PLAYER LOJRA PER FEMIJE MUSIC NE GJENDJE SHUM TE RREGULLT DHE SHUM KOMOD PER KOKE DHE QAF JAN PER TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DHE GJITH RADIOT LIDHEN ME GJEKA I KEMI EDHE GJEKAT NE MYNER SHUM TE THJESHT LIDHEN te Sapo Ardhur nga FINLANDA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim