LAZER ANTI MJEGULL PER VETUREN TUAJ *PRODUKT I RI*

Shitet nga: Bujar 08 Nën 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Të tjera
Ne kemi hyre ne kohen kur mjegulla vec se ka filluar te bije ne vendin tone,dhe te gjithe e dim se eshte njeri nder shkaktaret kryesore i aksidenteve.
Parandalojeni aksidentin duke instaluar Lazerin anti mjegull ne veturen tuaj.
Permes instalimit te lazerit ne veturen tuaj ju i jepni mundesi vetures pas jush qe te kete nje pamje krejt tjeter nga ajo qe kan veturat normale.Po ashtu lazeri shfaq edhe vijen per distance mes vetures tuaj dhe vetures pas jush.
Lazeri mund ta montoni ne cfardo lloj automjeti pa dallim,dhe ate shume thjesht,por nese keni veshtersi ne mund te ju kshillojm per ta montuar ate.

Per me shume info : +377 44 789 458 (Free VIBER,WHATSAPP)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim