Shes diagnoz t automjeteve kompjuterike

Shitet nga: Mehdi Gashi 07 Sht 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   350 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Të tjera
Diagnoza per te gjitha automjetet edhe osht me cede me juzbi komplet dhe osht ne xhendje te mir teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim