Sony 2

Shitet nga: Ridvan 04 Pri 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Të tjera
Shitet PS2 me të gjitha paisjet.I mungon një dirigjues permban Memory Card 8MB dhe 2 CD:
1.Smack Down and RAW
2.PES 2013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim