VW paisje per vullkanizer

Shitet nga: isak 02 Gsh 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Të tjera
shes paisjet per vullkanizer shum te mira shum pak perodrura bajm edhe ndrrime nese me konvenon per ma shum mundeni me thirr Nr 044294181 dhe ne viber 049294181 prej ores 8 deri 22 mramje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim