fellne u shiten

Shitet nga: burhani 19 Pri 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   120 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Të tjera
4 Fellne per golf 2 dhe 3. Opel
Pasat.14 she. 044 52 30 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim