mercedes190d

Shitet nga: Donat 09 Nën 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Të tjera
Shitet vetura be gjendje te rregull ka 4 goma te dimrit dhe fellnet 17 regjistrim edhe 3muaj ABS vetura esht shum e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim