Kamijonete Iveco 35 E 10 dizel -98

Shitet nga: arben 13 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Iveco 35 E 10
Viti I prodhimit 1998
2800 kubik dizell
Kiperin 4 klipa
Kaishin rebraqni te sapo nderruar
Qe 2 vite i ardhur ne kosove nga Suedia
Double federa te montuar edhe testyar ne Suedi
Goma te mira
Pesha e ngarkeses 2000+
Eshte motor tip-top shum i ruajtur dhe punon jashtezakonisht mire
Regjistrim deri me 10.09.2015
Ju lutem te me kontaktoni vetem bleresit serioz.,....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim