Citroen Jumper 1.9D 95

Shitet nga: M.S. 24 Tet 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Citroen Jumper 1.9Dizel, viti i prodhimit 1995, Marshi Manual, 98.000KM te garantura, rexhistrim deri ne fund te dhjetorit 2015, i ardhur nga gjermania para 3 viteve, ne gjendje te mire teknike. Shitet per shkak se kam dalur jasht dhe me duhet ta shes, kerri mund te perkthehet pa problem dhe nuk osht ne hipotek.
QMIMI: 2000euro Shitet URGJENT!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim