Kamionete mercedes 208 dizel 2002

Shitet nga: Bahri 03 Sht 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamioneten mercedes 208 dizel viti 2002 i ardhur nga suedi eshet nw gjendwj tw mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim